Temizlik Hizmeti

Temizlik Hizmetleri

Temizlik hizmetleri, firmamız tarafından entegre üretilen hizmetlerimizdendir. Diğer hizmet alanlarında olduğu gibi temizlik alanında da uzman, hizmet eğitimli profesyonel personellerin üstün hizmet permansı ile yaşam alanlarınıza vermiş olduğu hizmetlerdir.

Temizlik alanında Protem markasıyla hizmet vermekteyiz. Protem, öncelikli olarak Prosis Yönetim’ den destek, danışmanlık veya yönetim hizmeti alan toplu yaşam alanları için hizmet üretmekle birlikte diğer bina ve tesisler için de aynı kalitede hizmet üretmektedir.

Merdiven Temizliği;

Apartman veya sitenizin ihtiyacı olan temizlik hizmetlerini haftalık, periyodik olarak profesyonel düzeyde, alanında uzman, hizmet eğitimli ”kadın personellerimizle”  uygun maliyetli olarak sağlıyoruz.

Ev Temizliği;

Evinizin, ihtiyacı olan temizlik hizmetlerini günlük, haftalık veya aylık gibi periyodik zamanlamalı olarak profesyonel düzeyde, alanında uzman, hizmet eğitimli ”kadın personellerimizle” uygun maliyetli olarak sunuyoruz.

İşyeri ve Ofis Temizliği;

Zamanınızın büyük bir kısmını geçirdiğiniz mağaza, ofis ve büro gibi çalışma alanlarınızın temizlik konusunda profesyonel çözüm ortağı olmayı teklif ediyoruz.

İhtiyacınız olan temizlik hizmetlerini günlük, haftalık veya aylık gibi periyodik zamanlamalı olarak profesyonel düzeyde, alanında uzman, hizmet eğitimli ”kadın personellerimizle”  uygun maliyetli olarak sunuyoruz.

X