Catering Hizmetleri

Catering Hizmetleri

Hazır yemek üretiminde; hazırlık aşamasından, nihai tüketim noktasına kadar ki süreçte, denetim, yönlendirme, profesyonel ekip anlayışı ile hareket etmekte olan firmamız siz değerli tüketicilerin sınırsız memnuniyetini sağlamak için iş faliyetlerine uygun, enerji ve kalori ihtiyaçları hesaplanarak gıda mühendislerimiz tarafından hazırlanan yemek menüleri ile üretim yapmaktadır.


Hazır yemek alanında ProChef markasıyla hizmet vermekteyiz. ProChef, öncelikli olarak Prosis Yönetim‘ den destek, danışmanlık veya yönetim hizmeti alan toplu yaşam alanları ve tesisler için hizmet üretmekle birlikte diğer bina ve tesisler içinde aynı kalitede hizmet üretmektedir.


Yemek yemenin bir kültür olduğunun bilinciyle  karın doyurmanın çok ötesinde “sağlıklı ve dengeli beslenme” yi hedefleyen mönüleriyle lezzetli, kaliteli ve sağlıklı bir yaşamı sizlere sunuyoruz.

Yerinde Üretim;

ProChef markası ile  türlü talebe cevap verebilecek kalite ve standarttaki yemek üretimini, lezzet ve hijyenden ödün vermeden, müşterilerinin kendi tesislerinde gerçekleştirmektedir Yemek üretimi yapılacak tesis, ProChef’ in uzman ve deneyimli ekibi tarafından incelenerek, gereksinimleri belirlenmektedir. Ve gerek duyulan tüm ekipmanlar, demirbaşlar tamamlanarak en üst seviyede hizmete başlanır.

 Taşıma Yemek;

ProChef çok sayıdaki tüketicilerinin farklı taleplerine cevap verebilmek için, gıda güvenliğine uygun olarak kurulmuş tesis ve üretim altyapısı, detaylı ve iyi organize edilmiş lojistik sistemiyle; doğru yemeği, doğru yere, doğru miktarda, doğru zamanda ve doğru biçimde (lezzetini, besin değerini ve hijyenini koruyarak) ulaştırır.

X