Hakkımızda

Hakkımızda

Profesyonel Entegre Bina ve Tesis Yönetim Hizmetleri

Hizmet sektörü alanında 2011 yılından bu yana faaliyet gösteren firmamız öncelikli olarak temizlik hizmetleri ile başladığı yolculuğuna aynı hizmetin de içerisinde olduğu Profesyonel Entegre Bina ve Tesis Yönetim Hizmetleri olarak devam etmektedir.

Sektörel alandaki akademik eğitimlerini Türkiye’ de özel bir üniversite tarafından ilk kez uygulanan profesyonel konut sitesi yöneticiliği sertifika ve formasyonları ile tamamlayan firmamız akademik eğitimli yöneticileri ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Son olarak; Türkiye markası olmak hedefiyle başlatmış olduğumuz franchise/bayi modeliyle Türkiye’ nin bazı diğer illerinde de freelance ve/veya franchise modelleriyle hizmet vermeye devam etmektedir. 

prosis bina yönetimi

10 Yıllık Tecrübe

Prosis Yönetim

İlkelerimiz

Prosis Yönetim olarak, sizler için en iyi, kaliteli ve yenilikçi çözümlerimizi ana değerlerimizle sürdürülebilir olmasını sağlıyoruz.

Profesyonel hizmetler

7/24 ulaşılabilirlik

Üst düzeyde memnuniyet

En iyi hizmet kalitesi

Güvenilirlik

Şeffaflık

Hesap verebilirlik

Teknolojik altyapı

Uzman, nitelikli personel

Mevzuat ve Hukuki uyumluluk

Yenilikçi (İnovatif) bakış açısı

Prosis Yönetim

TEKLİF İSTEYİN

Apartman, Site ve İş merkezi gibi toplu yaşam alanlarınızın yönetimi ile ilgili destek, danışmanlık veya yönetim hizmeti teklifi almak ister misiniz? Lütfen bize formu doldurarak ulaşın. İlgili departman size en yakın zaman içerisinde dönüş sağlayacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Vizyonumuz Misyonumuz Hedeflerimiz
Türkiye' de faaliyet gösterdiği Profesyonel Entegre Bina ve Tesis Yöneticiliği alanında, hizmet kalitesi ve kurumsal kimliği ile sektöre yön veren güçlü bir firma olmak. Kat malikleri/sakinler ve müşterilerinin öncelikli tercihi olmayı başarabilen, sektör firmaları arasında üst sıralarda olan hizmet ürettiği toplu yaşam alanları/tesislerde öncelikli olarak en temel hedefinin;
profesyonel, sürdürülebilir ve yüksek performanslı bir yönetim anlayışı ile ''Anagayrimenkulün emlak değerini artırıcı ve sakinlerin memnuniyetini sağlayıcı hizmetler üreten'' güçlü bir firma olmak.
Kat malikleri/sakinlerin ve müşterilerinin memnuniyeti üzerine faaliyet gösteren, hizmet verdiği sektörü iyi tanıyan, beklentileri bilerek o yönde hizmetler üreten güçlü bir profesyonel entegre bina ve tesis yönetim hizmetleri firması olmak,
Nitelikli, hizmet eğitimli, alanında uzman profesyonel insan kaynakları ile en üst düzeyde ulaşılabilir hizmetler sunan, entegre hizmet modelini benimseyerek uygun maliyetli, üstün performanslı hizmetler sunmak.

Öncelikli olarak çalışanlarımıızın katılımı ile kalite yönetim şartlarına uymak ve sistemin etkinliğini sürekli iyileştirilmesini sağlamak,

Yasalar ve standartlara uygun olarak hizmet departmanlarımızca yürütülen eğitim, test, hizmet geliştirme ve saha hizmet faaliyetlerini kaliteli hizmet anlayışı ile yerine getirmek,

Sakinlerin, müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini kalite hizmet politikası ile güvenilir, sürdürülebilir ve nitelikli hizmetler üreterek en iyi şeklide sağlamayı hedeflemektedir.

X