Diğer Özel Hizmetler

Özel Hizmetler

Prosis Yönetim, entegre hizmet modeli ile toplu yaşam alanlarınıza vermiş olduğu hizmetlerin yanında özel yaşamınız için de aynı kalitede hizmetler sunmaktadır.

Hayatınızın herhangi bir zaman diliminde karşılaşabileceğiniz hizmet ihtiyaçlarınıza yine profesyonel, ulaşılabilir ve uygun maliyetli özel hizmetler veriyoruz…

Çilingir Hizmeti;

Günün her saatinde çilingir servisimiz sizlere 7/24 kesintisiz bir şekilde hizmet vermektedir. Yapmanız gereken tek şey bize Sim (Sakinlerle İletişim Merkezi) ile ulaşarak hizmet talebinde bulunmaktır. Kapınızdaki sorunları profesyonel bir yaklaşımla, etkili bir şekilde çözerek sizlere güvenilir, ulaşılabilir ve uygun maliyetli hizmet veriyoruz.

Teknik Bakım ve Tadilat Hizmetleri;

Bakım, onarım ve ürün malzeme tedariği sağlayarak, konutlarınızda bulunan arızalı parçaların değişimlerinin yapılması, verim ve konforun sağlanması hedeflenmektedir.

Teknik Bakım Hizmetlerimiz kendi hizmet markamız olan ProTech tarafından alanında uzman, hizmet eğitimli profesyonel personellerimizle ön müdahale, periyodik bakım, genel kontrol, raporlama ve servis çağrısı bakım hizmet teknikleri kullanılarak yapılır.

Aile Danışmanlığı Hizmeti;

Aile danışmanlığı aile üyeleri arasında ortaya çıkan sorunların, tüm aile bireylerinin ya da bir kaç aile bireyinin katılımı ile aile danışmanı eşliğinde çözümlenmesi, varolan sorunların ortadan kaldırılarak aile içindeki iletişim, kurallar, roller, yakınlık, anlayış, güven, otokontrol, problem çözme gibi temel öğelerin geliştirildiği yardım sürecidir.

Aile danışmanlığı gibi özel bir konuda da Prosis Yönetim olarak sizlere profesyonel bir yaklaşımla, etkili çözümler sunabilen güvenilir, ulaşılabilir ve uygun maliyetli hizmetler veriyoruz.

Evcil Hayvan Gezdirme Hizmeti;

Evcil hayvanınızla yürüyüş, ruh ve beden sağlığı için her gün düzenli ve doğru biçimde en az bir saat olarak gerçekleştirilmesi gereken oldukça önemli bir iştir.

Her gün düzenli olarak tuvalet ihtiyacını karşılayarak yürüyen evcil hayvanlarınızın agresyon, havlama ve kemirme gibi davranış bozukluklarının olmadığı gözlenmektedir. Evcil hayvanınızın gelişiminde mental ve fiziksel egzersizler olarak tanımladığımız bu çalışmanın stres ve davranış bozukluklarını da en aza indirgediği bilinmektedir.

Bu konuda da yine profesyonel bir yaklaşımla sizlere güvenilir, ulaşılabilir ve uygun maliyetli hizmetler veriyoruz.

Yapmanız gereken tek şey bize Sim (Sakinlerle İletişim Merkezi) ile ulaşarak hizmet talebinde bulunmaktır.

Konut Sigorta Hizmeti;

Konut Sigortası ile eviniz ve içindeki eşyaları yangından hırsızlığa, depremden su baskınına kadar pek çok riske karşı koruma altına alan geniş kapsamlı bir sigorta uygulamasıdır. 

Evin ve içerisindeki eşyaların oturulamaz hale geldiği durumlarda, taşınma veya enkaz kaldırma gibi giderler sizi mağdur edebilir. Bununla birlikte evinizde oluşabilecek hasarlar yüzünden kiracınızı taşınmak zorunda bırakabilir konut sigortası sizi oluşabilecek birçok yükten kurtarır.

Bu konuda da yine profesyonel bir yaklaşımla sizlere güvenilir, ulaşılabilir ve uygun maliyetli hizmetler veriyoruz.

X