Teknik Bakım Hizmetleri

Teknik Bakım Hizmetleri

Prosis Yönetim, entegre hizmet modeli ile toplu yaşam alanlarınıza kurulumu yapılmış olan tüm sistemlerin, marka bağımsız olarak ön müdahale, periyodik kontrol ve testlerinin yapılması üzerine kurulmuştur. 

Bakım, onarım ve ürün malzeme tedariği sağlayarak, sistemlerinizde bulunan arızalı parçaların değişimlerinin yapılması,verim ve konforun sağlanması hedeflenmektedir. Yapılan tüm bu uygulamalar sayesinde, yatırımlarınızın sağlıklı olarak çalışması ve uzun ömürlü olması sağlanmaktadır.

Teknik Bakım Hizmetlerimiz kendi hizmet markamız olan ProTech tarafından alanında uzman, hizmet eğitimli profesyonel personellerimizle ön müdahale, periyodik bakım, genel kontrol, raporlama ve servis çağrısı bakım hizmet teknikleri kullanılarak yapılır.


Uygulanan teknik bakım hizmetlerimiz;

Ön müdahale (servis hizmeti olan ekipmanlar için) teknik hizmetleri,
Periyodik bakım hizmetleri,
Genel kontrol ve raporlama hizmetleri,
Servis çağrısı üzerine yapılan bakımlar ve hizmetler.

Tüm sistemlerinize ait olan bakım işlemleri, güncel raporlar halinde tarafınıza sunulmakta ve yedekleri oluşturulmaktadır. Bu sayede tek bir yere bağlı kalmadan, dilediğiniz işlemleri yaptırma özgürlüğü elinizde olmaktadır.

Bina ve tesislerin  büyüklüğü, talep ve ihtiyaca bağlı olarak, tam zamanlı, yetişmiş ve deneyimli teknik personel görevlendirilmesi yapılmaktadır.

X