Denizli

Denizli

Adres

: Gültepe Mh. 4836 Sk. No: 33 Extralife Sitesi Merkezefendi / Denizli

Gsm

: + (90) 535 866 39 91

Whatsapp

: + (90) 535 866 39 91

Mail  

: f.demirci@prosisyonetim.com.tr / prosisdenizli@prosisyonetim.com.tr

Prosis Denizli Yönetim Hizmet Vermeye Başladı!

 Prosis Yönetim, ulusal bir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir. Türkiye’ nin farklı il ve ilçelerindeki bayilikleri ile hizmetlerini yaygınlaştırmayı hedefleyen firma en son olarak Denizli ilinin tüm ilçelerinde bayilik üzerinden hizmet vermeye başladı.

Hizmet sektöründe farklı bir alanda faaliyet gösteren genç girişimci Sn. T. Fikret Demirci ile bayilik modeli üzerinden yapılan güç birliğinde her iki tarafında hedeflerinin aynı yönde olduğunu belirten marka sahibi Sn. Yüksel Karadeniz ” Öyle tahmin ediyoruz ki; Türkiye’ nin diğer illerinde vermiş olduğumuz kurumsal nitelikli hizmetlerimiz Denizli halkı tarafından da beğeni ile karşılanarak bayimizle birlikte ilin en güçlü markası olacağız… ” şeklinde konuştu.

Prosis Denizli Yönetim adıyla hizmet verecek olan bayi yöneticisi Sn. T. Fikret Demirci ise ” Yaptığımız ön incelemede ilimizin kurumsal ulusal bir markaya olan ihtiyacını tespit ettik. Prosis markası hem altyapısı hem de bilgi ve birikimiyle ile iyi bir başlangıç oldu. Denizli’ da hızla gelişen toplu konut projelerinin profesyonel ulusal firmalar tarafından yönetilebilir olmasının önünün açık olduğunu, özellikle Prosis Yönetim tercihini marka gücü ve altyapısı nedeniyle tercih ettiğini bununla birlikte kat malikleri tarafından zaman alıcı, komşuluk ilişkilerini zedeleyen taraflarının olması nedeniyle yönetim hizmet açığının bulunduğunu ve bu alandaki hizmetlere talip olduklarının altını çizdi.”

X