Ajans ve Tanıtım Hizmetleri

Ajans ve Tanıtım Hizmetleri

Panoboard Reklam Hizmetleri; 

‘ İzmir’ de ilk uygulanan Panoboard reklamlar ile apartman ve sitenize ek gelir sağlayabilirsiniz…”

ProADS Ajans ve Tanıtım, yaşam alanlarınıza özel geliştirilen sistem ile siz değerli apartman ve site yönetimlerine hizmet veriyor…

Ajans ve Tanıtım Hizmetlerinde ProADS markası ile hizmet veriyoruz. Siz de apartman ve sitenize ek kazanç sağlamak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Toplu yaşam alanları, apartmanlar, siteler, kooperatif evleri gibi yerleşim yerlerine özel projemiz ile hedef kitlesine %100 ulaşan etkin, prestijli ve güvenilir reklam seçeneğiyle ulusal/uluslararası güçlü markalara sektörel düzeyde hizmet vermektedir. 

Çağdaş ve şık tasarımlı panoboard reklam stantları ile firma ve ürünlerin reklam, tanıtım ve kampanyalarını haftalık olarak anlaşmalı olduğumuz yaşam alanlarına uyguluyoruz…

Profesyonel Adresli ve Adressiz Dağıtım Hizmetleri;       

Adressiz dağıtım, genel anlamda el ilanı, broşür, tanıtım dosyası, insert gibi reklam ve tanıtım malzemelerinin, lokal olarak belirli bölgelere ve belirli bir sektörde faaliyet gösteren firmalar adına adressiz olarak dağıtım hizmetidir. 

Adressiz dağıtım, perakende sektörünün yanı sıra eğitimden iletişime, gıdadan giyime bir çok sektör tarafından tercih edilmektedir.

Avantajları;

Firmaların kendi faaliyet alanındaki potansiyel müşterilerine direkt ulaşmaları, kendilerini veya ürünlerini birebir tanıtmaları ve farkındalık yaratmaları açısından son derece etkili bir yöntemdir.
Firmaların diğer bölgelerdeki potansiyel müşterilerini de kendilerinden veya ürünlerinden haberdar etme ve tanıtma imkanı.
Adressiz dağıtım yapılacak bölgenin sosyo ekonomik verileri, tüm sokaklar ve caddeleri bu sokak ve caddelerdeki bina numarataj yapısı ProADS Tanıtım’ın elektronik altyapısında mevcuttur ve hizmet verilirken bu altyapıdan yararlanılmaktadır.
Adressiz dağıtım yöntemi, günümüzde en ucuz maliyetli reklam ve tanıtım mecralarından biri haline gelmiştir.
Adressiz dağıtım yönteminde dağıtım performansının %100 ölçülebilir olması sayesinde, firmaların tutarlı, denetlenebilir kampanyalar düzenleyebilmelerine yardımcı oluyoruz.
ProADS Tanıtım ’ın genç ve dinamik dağıtım ekipleri, tek tip üniformaları, mobil araçları ve ekipmanlarıyla, belirlenen bölgeyi baştan sona dolaşır ve hedeflenen kitleye materyallerin dağıtımını gerçekleştirir.
ProADS Tanıtım’ ın genel hizmet işleyişi, çözüm ortağı olduğu firmalara en iyi hizmeti sağlamak ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamak üzerine kuruludur. Bunu başarabilmek için günümüz teknolojileri en etkin şekilde kullanılır.

Profesyonel Bisikletli Reklam ve Tanıtım Hizmetleri;

ProAds Tanıtım; işitsel ve görselliği aynı anda sunan bisikletli reklam hizmeti ile markanıza istediğiniz bölgelerde ve istediğiniz saatler aralığında reklam ve tanıtım hizmeti veriyor…

X