Referanslar

Metrokent 4C Blok Prosis Yönetim’i Tercih Etti

Günümüzde artık kat malikleri yönetim işlerini bu alanda yeterlilikleri ve öngörüleriyle daha başarılı olduklarına inandıkları profesyonellere devrediyorlar. İzmir’ in hemen hemen tüm lokasyonlarında projeleri bulunan Prosis Yönetim Hizmetleri A.Ş artık bu konuda yeterli ve başarılı olduğunu kabullendirmiş olarak yeni toplu yaşam alanları ile hizmet portfolyosuna yaşam alanları ekliyor…

   İzmir Menemen ilçesinde adresi bulunan Metrokent 4C Blok yönetimi adına alınan teklifler üzerinden yapılan değerlendirmede” En iyi fiyat, en iyi hizmet kalitesi” ile seçilerek hizmet vermeye başlanmıştır. Alınan teklifler içerisinden kat maliklerinin ilk tercihi olarak hizmet verilmeye başlanmıştır.

   ” Siz mutluluğa odaklanın, biz sizin için hizmet üretiyoruz…” sloganıyla toplu yaşam alanlarınızına destek, danışmanlık ve tam yetkili yönetim çözümlerimizle hizmetler veriyoruz. Bununla birlikte toplu yaşam alanınızdaki yaşanabilecek her türlü soru ve sorunlara da en iyi profesyonel hizmet kalitesiyle çözümler sunuyoruz.

   Saygılarımızla…

http://prosisonline.com/hakkimizda/izmir-1/metrokent-4c-blok-sitesi-prosis-yonetimi-tercih-etti.


Gaziler İş Merkezi Prosis Yönetimi Tercih Etti.

Günümüzde artık kat malikleri yönetim işlerini bu alanda yeterlilikleri ve öngörüleriyle daha başarılı olduklarına inandıkları profesyonellere devrediyorlar.

İzmir’ in hemen hemen tüm lokasyonlarında projeleri bulunan Prosis Yönetim Hizmetleri A.Ş artık bu konuda yeterli ve başarılı olduğunu kabullendirmiş olarak yeni toplu yaşam alanları ile hizmet port folyosuna yaşam alanları ekliyor…

   İzmir Konak ilçesi’ nde adresi bulunan ve gıda çarşısına yakın bir lokasyonda konumlandırılmış bulunan Gaziler İş Merkezi’nde oturum başlarken alınan teklifler üzerinden yapılan değerlendirmede” En iyi fiyat, en iyi hizmet kalitesi” ile seçilerek hizmet vermeye başlanmıştır.

   ” Siz mutluluğa odaklanın, biz sizin için hizmet üretiyoruz…” sloganıyla toplu yaşam alanlarınıza destek, danışmanlık ve tam yetkili yönetim çözümlerimizle hizmetler veriyoruz. Bununla birlikte toplu yaşam alanınızdaki yaşanabilecek her türlü soru ve sorunlara da en iyi profesyonel hizmet kalitesiyle çözümler sunuyoruz.

   Saygılarımızla…

http://prosisonline.com/hakkimizda/izmir-1/gaziler-is-merkezi-prosis-yonetimi-tercih-etti-izmir


Kardelen Konutları Prosis Yönetimi Tercih Etti.

İzmir’ in hemen hemen tüm lokasyonlarında projeleri bulunan Prosis Yönetim

Hizmetleri A.Ş artık bu konuda yeterli ve başarılı olduğunu kabullendirmiş olarak yeni toplu yaşam alanları ile hizmet port folyosuna yaşam alanları ekliyor.

İzmir’in Çiğli ilçesinde bulunan Kardelen Konutları sitesi Prosis Yönetim Hizmetleri A.Ş ile 01/07/2021 tarihinde hizmet almaya başlamış olup üç (3) ayını tamamlamıştır. 13/10/2021 tarihinde ise genel bilgilendirme ve karar toplantısını gerçekleştirmiştir. Gelen şikâyet, öneri ve talepler üzerine en iyi şekilde hizmet vermeye devam edecektir.

” Siz mutluluğa odaklanın, biz sizin için hizmet üretiyoruz…” sloganıyla toplu yaşam alanlarınıza destek, danışmanlık ve tam yetkili yönetim çözümlerimizle hizmetler veriyoruz. Bununla birlikte toplu yaşam alanınızdaki yaşanabilecek her türlü soru ve sorunlara da en iyi profesyonel hizmet kalitesiyle çözümler sunuyoruz…

http://prosisonline.com/hakkimizda/izmir-1/kardelen-konutlari-prosis-yonetimi-tercih-etti-izmir


Twin Towers Residence Prosis Yönetimi Tercih Etti.

   Akhisar’ın prestijli marka projesi olan Twin Towers Residence’ ın yönetim hizmetini alınan teklifler üzerinden ve Turgutlu ilçesi referansı Golden Towers Sitesi’ ni ve Alphard Residence’ı inceleyerek tercih yapılan değerlendirmede kat malikleri” En iyi fiyat, en iyi hizmet kalitesi” üzerinden Prosis Yönetim Hizmetleri A.Ş’ ni seçerek hizmet almaya başlanmışlardır.

   ” Siz mutluluğa odaklanın, biz sizin için hizmet üretiyoruz…” sloganıyla toplu yaşam alanlarınıza destek, danışmanlık ve tam yetkili yönetim çözümlerimizle hizmetler veriyoruz. Bununla birlikte toplu yaşam alanınızdaki yaşanabilecek her türlü soru ve sorunlara da en iyi profesyonel hizmet kalitesiyle çözümler sunuyoruz…

   Saygılarımızla…

http://prosisonline.com/hakkimizda/izmir/twin-towers-residence-prosis-yonetimi-tercih-etti-manisa

X