Prosis Yener Yönetim Manisa’da Hizmet Vermeye Başladı

Prosis Yönetim, ulusal bir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir. Türkiye’ nin farklı il ve ilçelerindeki bayilikleri ile hizmetlerini yaygınlaştırmayı hedefleyen firma en son olarak Manisa’ nin iki merkezinde Yunusemre ve Şehzadeler ilçelerinde bayilik modeli üzerinden hizmet vermeye başladı.

   Hizmet sektöründe emlak alanında faaliyet gösteren girişimci Sn. Yener Kanteper ile bayilik modeli üzerinden yapılan güç birliğinde her iki tarafın da hedeflerinin aynı yönde olduğunu belirten marka sahibi ve yönetim kurulu başkanı Sn. Yüksel Karadeniz ” Öyle tahmin ediyoruz ki; Türkiye’ nin diğer illerinde vermiş olduğumuz kurumsal nitelikli hizmetlerimiz Manisa halkı tarafından da beğeni ile karşılanarak bayimizle birlikte ilin en güçlü markası olacağız… ” şeklinde konuştu.

   Prosis Yener Yönetim adıyla hizmet verecek olan bayi yöneticisi Sn. Yener Kanteper ise ” Yaptığımız ön incelemede ilimizin kurumsal ulusal bir markaya olan ihtiyacını tespit ettik. Prosis markası hem altyapısı hem de bilgi ve birikimiyle iyi bir başlangıç oldu. Manisa’ da hızla gelişen toplu konut projelerinin profesyonel ulusal firmalar tarafından yönetilebilir olmasının önünün açık olduğunu, özellikle Prosis Yönetim tercihini marka gücü ve altyapısı nedeniyle tercih ettiğini bununla birlikte kat malikleri tarafından zaman alıcı, komşuluk ilişkilerini zedeleyen taraflarının olması nedeniyle yönetim hizmet açığının bulunduğunu ve bu alandaki hizmetlere talip olduklarının altını çizdi.”

Yorum yapın

X