Aden Garden Apartmanı Prosis Yönetimi Tercih Etti

Günümüzde artık kat malikleri yönetim işlerini bu alanda yeterlilikleri ve öngörüleriyle daha başarılı olduklarına inandıkları profesyonellere devrediyorlar. İzmir’ in hemen hemen tüm lokasyonlarında projeleri bulunan Prosis Yönetim Hizmetleri A.Ş artık bu konuda yeterli ve başarılı olduğunu kabullendirmiş olarak yeni toplu yaşam alanları ile hizmet portfolyosuna yaşam alanları ekliyor…

   İzmir Karabağlar İlçesi’ nde adresi bulunan ve Poligon Metro istasyonuna yakın bir lokasyonda konumlandırılmış bulunan Aden Garden Apartmanı’ nda oturum başlarken alınan teklifler üzerinden yapılan değerlendirmede ” En iyi fiyat, en iyi hizmet kalitesi” ile seçilerek hizmet vermeye başlanmıştır. Yeni oturum başlanan Yenilik İnşaat firmasının özgün ve yenilikçi mimarisini yansıtan portföyde kat maliklerinin ilk tercihi olarak hizmet verilmeye başlanmıştır..

   ”Siz mutluluğa odaklanın, biz sizin için hizmet üretiyoruz…” sloganıyla toplu yaşam alanlarınızına destek, danışmanlık ve tam yetkili yönetim çözümlerimizle hizmetler veriyoruz. Bununla birlikte toplu yaşam alanınızdaki yaşanabilecek her türlü soru ve sorunlara da en iyi profesyonel hizmet kalitesiyle çözümler sunuyoruz.

   Saygılarımızla…

Yorum yapın

X